‫بهینه کردن گرافیکی بازی CS:GO - مبین گیم‬
ارسال شده توسط Admin در بهمن - ۱۵ - ۱۳۹۵ 0 دیدگاه

Counter Strik Global Offensive Graphic Setting

با استفاده از این آموزش میتوانید تنظیمات گرافیکی بازی را کاملا بهنیه سازی کنید و در صورتی که دارای سیستم قدرتمندی نیستید این آموزش میتواند به شما کمک کند تا بهترین حالت را برای سیستم خود انتخاب کنید.

بهنیه سازی گرافیکی Counter Strike Global Offensive متناسب با سیستم شما

Motion blur

موشن بلور زمانی کاربرد دارد که تصویر اصلی شما ثابت باشد و اطراف آن بصورت تار دیده شود . برای مثال فرض کنید بازی ریسینگ بازی می کنید ، در این بازی وقتی ماشین با سرعت زیادی حرکت می کند محیط اطراف آن بصورت تار ولی ماشین که هدف اصلی هستش بدون تغییرات دیده می شود . این روش هم در سینما و هم در صنعت بازی مورد استفاده قرار میگیرید و کاربرد خوبی در هر دوی آن ها دارد .

Anti-Aliasing

آنتی‌-الیاسینگ، Anti-Aliasing یا به اختصار AA تکنیکی برای برطرف کردن حالت دندانه‌‌ای یا شکستگی خطوط صاف و لبه‌ها در بازی‌هاست که خود روش‌های متنوعی مثل MSAA و TXAA و MFAA و … دارد. به زبان ساده یعنی ضد اَلیاس، منظور از الیاس هم شکستگی خطوط است. علت شکستگی یا الیاسینگ این است که برای توضیح گرافیک از پیکسل‌های مربع شکل استفاده می‌شود که نتیجه‌ی آن دندانه دندانه شدن خطوط صاف است.روش آنتی-الیاسینگ چند نمونه‌ای یا Multi-Sampling Anit-Aliasing مثل SSAA نیست که تمام عناصر را مورد توجه قرار دهد بلکه برخی را حذف می‌کند تا کار سریع‌تر انجام شود. این الگوریتم ممکن است لبه‌های دندانه‌دار را هوشمندانه‌تر انتخاب کند که البته به کارت گرافیک‌های جدید و پیشرفته‌تری هم نیاز دارد ولیکن افزایش سرعت آنتی-الیاسینگ قابل توجه است.

Shader

مدلهای Direct X shader جزئیات بسیاری را جهت کنترل بر روی آنچه نمایش داده می شود برای افراد خواستار توسعه ارائه می دهد. و می تواند ایفکت های بسیاری نظیر سایه های پیچیده انعکاس نور، ایجاد مه و مانند آنها را بوجود آورد. فعل و انفعالات پیچیده بین منابع نور ، اشیاء و نشانه های گرافیکی شامل برنامه هایی می شود که جزئیات را با دقت بیشتری بررسی می کنند و در واقع در یک بازی ، تمامی منابع نوری مرتبط به هر شیئ باید مورد تجزیه و تحلیل قرار بگیرند.

Anisotropic Filtering-AF

این گزینه بافت های بازی را به شکل واضح تری نمایش می دهد. تنظیمات مربوط به AF می تواند بر حسب نوع کارت گرافیک متفاوت باشد، اما مانند Anti-Aliasing دارای گزینه های ۲X تا ۱۶X است. طبق معمول، بالا بردن این گزینه تأثیر زیادی روی کارایی خواهد گذاشت، مگر آنکه کارت گرافیک قدرتمندی داشته باشید.

Shadow

سایه یا shadow به معنای تمامی سایه های گسترده در بازی می باشد و هر چقدر که میزان آن بیشتر باشد بازی طبیعی تر به نظر میرسد و در عین حال پردازش گرافیکی آن نیز سنگین تر می شود.

با انجام درست تنظیمات بالا می توانید Counter Strike Global Offensive را با قدرت سیستم خود هماهنگ کنید و به راحتی و بدون لگ بازی کنید.

دسته بندی ها : CSGO, اسلایدر

دیدگاه خود را بنویسید


  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

جستجو

مطالب محبوب

Counter Strik Global Offensive Graphic Setting

بهینه کردن گرافیکی بازی CS:GO

با استفاده از این آموزش میتوانید تنظیمات گرافیکی بازی را ...

بازی کامپیوتری Quantum Break

Quantum Break یک بازی کامپیوتری در سبک اکشن و ماجراجویی ...

آموزش سوم شخص کردن کانتر 1.6 و سورس

خیلی از دوستان دنبال نسخه سوم شخص کانتر میگشتن که ...

حامیان